KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303205

nr 1430 3205

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kust. Olja på duk, 37x44cm, yttermått inklusive ram: 49x57cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 november 2021
kl 19:44:29